KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725324
nr 1372 5324
Oidentifierad konstnär. Vinterstad. Signerad. Olja på duk, 75x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:07:44
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr